PWM 908 [EL DV] - Bedieningsgemak

Product weergeven
Taal altijd eenvoudig selecteerbaar

Alles duidelijk

Door middel van vlagsymbolen kan op elk moment tijdens het bedienen heel eenvoudig de gewenste landstaal gekozen worden uit 29 of 31 talen (afhankelijk van het model). Alle informatie op de display verschijnt nu in de gekozen landstaal. Zo kunnen bedieningsfouten zonder al te veel moeite vermeden worden en kunnen afwisselende medewerkers met verschillende talenkennis snel hun weg vinden.
Besturing M Touch Flex

De maatstaf voor modern bedieningscomfort

De fulltouch-bediening met kleurendisplay is de nieuwe standaard voor snelle en intuïtieve bediening. Daarbij zijn er een groot aantal configuraties. Zo kan het gewenste wasprogramma eenvoudig uit een reeks favorieten of uit alle beschikbare programma's worden gekozen door op de display te drukken of te vegen. Alle teksten zijn beschikbaar in 31 talen. 
Plaatsbaar op wasmachine

Wassen en drogen op minder dan 0,5 m² oppervlak.

Overal waar weinig ruimte is, kan het een probleem zijn om wasmachines en droogkasten naast elkaar te plaatsen. Hier komt Miele Professional met zijn zuilen om de hoek kijken: 2 krachtige machines op een oppervlak van minder dan 0,5 m².
Programmeerbare besturing van de wasmachine

Meer flexibiliteit

Een bijzonder voordeel van de programmeerbare besturing is de mogelijkheid tot vergaande aanpassing aan de betreffende toepassing. Er kunnen individueel programma's worden aangemaakt en opgeslagen. Ook in bestaande programma's kunnen de wasparameters worden aangepast. Zo kan optimaal worden voldaan aan specifieke eisen die aan de wasbehandeling worden gesteld.
Voorprogrammering tot 96 uur van tevoren

Wasbehandeling op schema

Met de voorprogrammering kan 96 uur van tevoren worden ingesteld wanneer het gekozen programma moet starten. Dat is vooral handig als het programma bijvoorbeeld aan het begin van een nieuwe werkweek klaar moet zijn.